Kontakt

Servicetorget
Telefon: 62 94 20 00
Telefontid kl. 09.00-14.00

Hjelp oss å holde listen oppdatert!
Meld fra om endringer på e-post post@grue.kommune.no

Adresse
Grue Kommune
Postboks 94
2261 Kirkenær

Frivillige lag og foreninger

Her finner du oversikt over frivillige lag og foreninger i Grue.

Sammen er vi sterke

Hjelp oss å holde listen oppdatert!

Meld fra om endringer til Grue kommune på e-post post@grue.kommune.no. Vi trenger navn og e-postadresse.

Frivillige lag og foreninger, menigheter og politiske partier i Grue:
 

Lag / forening Kontaktkperson E-post Mobil
1. Grue speidergruppe Bjørn Sandvik post@bsandvik.no 91164569
Bergesiden Vel      
Bibliotekets venner Kaja Sillerud Haugen kaja.sillerud.haugen@ssb.no 40020891
Bjerke Vel Ola Lilleåsen olalillea@gmail.com 97516241
Demensforeningen i Grue

Bjørn Inge Kalgård

bik@live.no  
DNT Finnskogen og omegn
https://finnskogen.dnt.no/
Lene Margrethe Sætaberget lene.saetaberget@dnt.no 90061195
Dølpa skiforening      
Finnetunets venner Bjarne Korbøl bkorboel@online.no 99261902
Finnskogen skiforening Kjell Skaraberget    
Finnskogutstillingen Marit Solum Korbøl

marit@finnskogutstillingen.no

41678319
Grinder Grendelag SA
www.grindergrendelag.no
Christin Ødegården bergsloe@online.no 91569287

Grinder idrettslag

Magne Egil Rendalen magne.egil.rendalen@moller.no 91397338
Grinder Vel og Bra Marion Aaseth marionfjeldseth@yahoo.no  
Grue arbeiderparti (AP) Kjetil Dammen

kjedam@gmail.com

 
Grue bondelag Ivar Sund ivar.sund@norgespost.no 90984911
Grue bygdeliste Erik Ødegård oedegaard.erik@gmail.com 95789098
Grue bygdeungdomslag Beate Vea beate_ve@hotmail.com  
Grue Finnskog arbeiderlag Kåre Weberg moldusen@online.no 97190066
Grue Finnskog husflidlag Inger Lise Korbøl bkorboel@online.no 95234611
Grue Finnskog idrettslag
www.gruefinnskogil.no
Jørn Skaslien jorn@gruefinnskogil.no 91792577
Grue Finnskog musikkorps John Holgersmoen   46891243
Grue Finnskog sangkor Nina Størkersen storkersen2009@hotmail.com 92209867
Grue Finnskog sanitetsforening Turid Wilhelmsen    
Grue Finnskog skytterlag, sportsskyttergruppa Per Henrik Tvengsberg tv.berg@online.no 92035733
Grue Fremskrittsparti (FrP) Lisbeth Heitmann lisbethheitmann55@gmail.com  
Grue frivilligsentral Line Sandbæk frivilliggrue@hotmail.com 97678069
Grue hagelag Tove Sissel Larsgård tove.sissel@askmedia.no 90568526
Grue huslfidlag Eli Furuberg gruehusflidslagstyre@gmail.com  
Grue Høyre (H) Anita Madshus    
Grue idrettslag Hallvard Hynne dl@grueil.no 90143584
Grue idrettsråd Dag Haugen dag.haugen@gmail.com 90191188
Grue IL barneidrett Kjersti Rinde Omsted kjersti@duplus.no 41917351
Grue IL fotball
www.gruefotball.no
Brede Bredesen Opset fotball@grueil.no 99596961
Grue IL friidrett
www.gruefriidrett.no
Martyn Sweetlove martyn@sweetlove.no 97016771
Grue IL håndball Tove Haugen toveha4@gmail.com 99719166
Grue IL O-gruppe
www.grue-o.no
Bjørn Olav Bergsløkken bergsloe@online.no 91569287
Grue IL ski Arne Martin Skyrud   91585475
Grue jeger- og fiskeforening Martin Tvengsberg m.tvengsberg@hotmail.com  
Grue Kristelige Folkeparti (KrF) Gunn Elin Krav Bakke    
Grue lydavis Arne Thorbjørn Sund arnt-su@online.no 41328573
Grue MC Ketil Skarpnord ketil_skarp@hotmail.no 91691703
Grue pensjonistforening Knut Lilleåsen knutlil@online.no 92644403
Grue pinsemenighet Jan Ivar Dreier jid@ssb.no 92262391
Grue revmatikerforening Mona Moen Eriksen mon-moee@online.no 98073336
Grue Rotary Klubb Liv Bonsak livbonsak@hotmail.com  
Grue sanitetsforening Anne Hammer    
Grue senterparti (SP) Geir A. Kvisler gak@quelle.no 90184755
Grue skogeierlag      
Grue skolemusikk Janca Solberg grue.skolemusikk@gmail.com 99711070
Grue skytterlag Andreas Skyrudsmoen grue@skytterlag.no 48040901
Grue sosialistiske venstreparti (SV) Kaja Sillerud Haugen kaja.sillerud.haugen@ssb.no 40020891
Grue travklubb Daniel Kulblik daniel_kul@hotmail.com 95929382
Grue venstre (V) Benthe Løvenskiold   91878054
Gruekoret Gjermund Haugen cagjerh@online.no 97010107
Grueturneringen Roy Bråthen roy@grueturneringen.no 91893504
Herbjørn Haug motorsport Herbjørn C. Haug herbjorn@entrack.no 95782142
Hobbyforeningen i Grue Laura Lindstad   91389045
Kirkenær blindesaklag Ruth Karin Kalnæs   95832086
Kirkenær bridgeklubb Tormod Arneberg   95702760
Kirkenær handelstandsforening Marit Holtmoen info@gruetekstilogsko.no 92843670
LHL Grue Vidar Syvderud v-syvder@online.no  
Linna ungdomslag Hege Johansen hege--guhild@hotmail.com 92659556
Lions Club Grue Rune Westberg britwest@online.no 92868888
Litteraturfestivalen i Grue Helen Evenstad helenevenstad@gmail.com 95280846
Løvhaugen Velforening Trude Heimstad rampelia@online.no 98670315
Mental helse Grue Gry Nørstenget (Mental helse Hedmark)    
Namnå idrettslag Atle Nilsen atl-n2@online.no 91624957
Namnå pistolklub Ole Henning Fjeld olehenning.fjeld@eidsivaenergi.no 95981221
Nesskogen jakt- og fiskeklubb Geir Magnar Hvithammer geir.hvithammer@eltelnetworks.no 99313975
Nordre Grue arbeiderlag Ragnar Nyman   97190939
Norges handikapforbund Grue Randi Synnøve Frøysa   45800726
Norsk Folkehjelp Grue Roman Drazkowski roman.drazkowski@bbnett.no 41274881
Rally Finnskog Stig Rune Kjernsli   90634632
Rytmeregn Ingvar Sagerud rockhouse@brednett.no 91646577
Skjelmerud velforening Arne Martin Skyrud   46869844
Skoghøgda velforening Kjell Hynden kjell.hynden@dcpost.no 91840151
Solør fotoklubb
www.solorfoto.org
Kirsten Tannåneset solorfotoklubb@gmail.com 41636253
Solør helsesportlag
www.solorhelsesport.com
Svein Olav Tandberg sventand@online.no 90184396
Solør rideklubb Kristin Midtsund solor.rideklubb@gmail.com 41403226
Solør slekthistorielag
www.solslekt.no
Magne Ivar Mellem post@solslekt.no 97560516
Solør veterankorps Bernt Tore Nymoen   41339838
Støtteforeningen ved GAS Anita Wilberg aniwberg@hotmail.no 97792392
Svartmoen Vel Harald Skauen hs@maxboamundsen.no 97193006
Svullrya Velforening Per Oskar Urdahl   91344532
Søndre Grue arbeiderlag Leif Berg   90589998
Tjura Vel Ann Kristin Thomassen   41631677
Tørmoen skytterlag Tom Håvard Trøhaugen tomtroha@online.no 93838865
Vestsida bygdekvinnelag Tonje Woie Botilsrud towobo@online.no 48226992
Vestsida arbeiderlag Turid Tenåsen   97405523
Vestsiden ungdomslag (VUL) Harry Aastad   98663712
Vollermoen nord Vel Johnny Skoglund jonsko@online.no 46897053
Vollermoen Vel      
Østre Grue bygdekvinnelag Magnhild Moe magnhild.moe@online.no 90964011
       

Hjelp oss å holde listen oppdatert!

Meld fra om endringer til Grue kommune på e-post post@grue.kommune.no. Vi trenger navn og e-postadresse.

Kontakt oss

Servicetorget
Telefon: 62 94 20 00
Telefontid: 09.00 - 14.00
E-post til servicetorget

Finn ansatte

Adresse

Grue kommune
Postboks 94
2261 Kirkenær

Besøksadresse
Rådhusplassen 2
2260 Kirkenær
Åpningstid: 08.00 - 15.00

Org.nummer: 964 948 143
Kommunenummer: 0423
Webredaktør: Agnete Bekkesletten